Lokalni izbori 2021

Državno izborno povjerenstvo objavilo je kandidacijske i zbirne liste za predstojeće lokalne izbore koji će se održati 16. i 30. svibnja.

Lokalni izbori za mjesne odbore, vijeće gradske četvrti i gradsku skupštinu i gradonačelnika održavaju se 16. svibnja dok za gradonačelnika u slučaju drugog kruga ponavljaju i 30. svibnja 2021. godine.

U nastavku pogledajte zaprimljene liste za Šestine, a sve liste pogledajte ovdje.

MJESNI ODBOR ŠESTINE

1.”BANDIĆMILAN 365 – STRANKA RADA I  SOLIDARNOSTI” –  “365 STRANKA RADA I SOLIDARNOSTI”

Nositeljica liste: SLAVICA HRUŠKAR

  • 1.SLAVICA HRUŠKAR; ZAGREB, GREBENŠČICA1; rođ.04.01.1955.; OIB: 54310587786;Ž
  • 2.DARKO SOBOTA; ZAGREB, DEDIĆI18;rođ.03.07.1968.; OIB: 58991270931; M
  • 3.ANTO JURIĆ;ZAGREB, DEDIĆI33; rođ.16.10.1946.; OIB: 83675885177; M
  • 4.TOMISLAV FIJUCEK; ZAGREB, ŠESTINSKA CESTA 46; rođ. 22.06.1982.; OIB: 29248759446; M
  • 5.IGOR ŽILJAK; ZAGREB, ŠESTINSKA CESTA 7/1; rođ.16.10.1975.; OIB: 69618201463; M
  • 6.ROBERT LJUTIĆ;ZAGREB, DEDIĆI 18; rođ.06.08.1967.; OIB: 36031222383; M
  • 7.MLADEN CAVOR; ZAGREB, ŠESTINSKI KRALJEVEC 74; rođ.15.06.1951.; OIB: 96514362915; M

2. DOMOVINSKI POKRET –  DP ,
ZELENA LISTA

Nositelj liste: MLADEN SEDINIĆ

  • 1.MLADENSEDINIĆ; ZAGREB, POTOČANI 21;rođ.02.07.1966.; OIB: 86567897648; M
  • 2.MIRJANA GALEŠIĆ; ZAGREB, KELKOVIĆI1; rođ.18.03.1972.; OIB: 44058151254; Ž
  • 3.MLADEN BRDAR; ZAGREB, KOSINCI 4; rođ.12.09.1963.; OIB: 52111696758; M
  • 4.DRAGO BORAS; ZAGREB, PODREBERNICA 17; rođ.13.05.1958.; OIB: 38399816721; M
  • 5.JOSIPGALEŠIĆ;ZAGREB, KELKOVIĆI 1; rođ.06.02.1973.; OIB: 51725793211; M
  • 6.IVKA DUK; ZAGREB,KELKOVIĆI 3; rođ.29.10.1952.; OIB: 00489048138; Ž
  • 7.TEO CIPRIJAN; ZAGREB, DEDIĆI 23; rođ.08.01.1963.; OIB: 16342084541; M

3. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
HRVATSKA SOCIJALNO –  LIBERALNA STRANKA –  HSLS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA –  HSU

Nositelj liste: JURE TOMIČIĆ

  • 1.JURE TOMIČIĆ;ZAGREB, KELKOVIĆI10; rođ.03.09.1989.; OIB: 94080914477; M
  • 2.JADRANKA APOSTOLOVSKI; ZAGREB, VINCE 7; rođ.05.09.1965.; OIB: 81534467152; Ž
  • 3.DAMIR HERCEG; ZAGREB, ŠESTINSKI KRALJEVEC 45; rođ. 19.10.1958.; OIB: 45702677304; M
  • 4.HRVOJE ŠOIĆ;ZAGREB, ŠESTINSKI KRALJEVEC 41; rođ.05.10.1989.; OIB: 33879703831; M
  • 5.LORENAPIŠČEVIĆ;ZAGREB, ŠESTINSKI VIJENAC 24; rođ.20.08.1989.; OIB: 78198710299; Ž
  • 6.LUKA GUDELJ; ZAGREB, DEDIĆI73; rođ.08.12.1993.; OIB: 37213696691; M
  • 7.IVAN POPOVIĆ;ZAGREB, ŠESTINSKA CESTA 5C; rođ.20.05.1997.; OIB: 15255520518; M

4. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA

Nositelj liste: KREŠIMIR KOMPESAK

  • 1.KREŠIMIR KOMPESAK; ZAGREB,DEDIĆI 23; rođ.08.07.1974.; OIB: 53252401130; M
  • 2.KRUNO VUK; ZAGREB, ULICA TREŠNJINA CVIJETA 1; rođ. 17.02.1960.; OIB: 93902515506; M
  • 3.LORENA MALEC MLINARIĆ;ZAGREB, ŠESTINSKI KRALJEVEC 4; rođ.21.10.1985.;OIB: 67525500215; Ž
  • 4.DOMAGOJ ZORIČIĆ;ZAGREB, ŠESTINSKI TRG 1; rođ. 07.01.1981.; OIB: 41963779025; M
  • 5.GORAN BRAČIĆ;ZAGREB, PIROVEC GORNJI 3; rođ.25.12.1983.; OIB: 04308194892; M
  • 6.ROBERT RODBINIĆ;ZAGREB, POTOČANI8; rođ. 12.08.1960.; OIB: 58415490514; M
  • 7.MIHAELA NOVAK; ZAGREB, BJELEVINA 1; rođ.03.10.1978.; OIB: 30352703757; Ž

5. MOŽEMO! – POLITIČKA PLATFORMA
ZAGREB JE NAŠ!
NOVA LJEVICA –  NL
ZELENA ALTERNATIVA –  ODRŽIVI RAZVOJ HRVATSKE –  Zelena alternativa –  ORaHZA GRAD
NEZAVISNA LISTA ZAGREB –  NLZG

Nositelj liste: DANIJEL JAGUŠT

  • 1.DANIJEL JAGUŠT; ZAGREB, ŠESTINSKI PRILAZ 22; rođ. 14.09.1969.; OIB: 28076761068; M
  • 2.MAJA PLEIĆ;ZAGREB, ŠESTINSKI VRH 55;rođ.24.07.1985.; OIB: 66616828627; Ž
  • 3.MLADEN KLJAIĆ;ZAGREB, POTOČANI3; rođ.02.06.1955.; OIB: 87070980904; M
  • 4.LJERKA BRUĆI BENKO; ZAGREB, BENKOV PUT 4; rođ.15.04.1975.; OIB: 32323003155;Ž
  • 5.REANA SENJKOVIĆ-SVRČIĆ;ZAGREB, POTOČANI30; rođ. 23.06.1963.; OIB: 65069654678; Ž
  • 6.TATJANA GOLOJUH LUKETA; ZAGREB,SUDIŠČAK 7; rođ.04.01.1973.; OIB: 26461672624; Ž
  • 7.NINA JAGUŠT; ZAGREB, ŠESTINSKI PRILAZ 22; rođ.15.06.1998.; OIB: 14836963423; Ž

6. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP

Nositelj liste: MATIJA VUSIĆ

  • 1.MATIJA VUSIĆ;ZAGREB, ULICA IVE SERDARA 11D; rođ.04.08.1979.; OIB: 53483534080; M
  • 2.JASMINA SERDAR; ZAGREB, ULICA IVE SERDARA 36; rođ. 30.07.1965.; OIB: 44646738640; Ž
  • 3.SLAVKO ŠARIĆ; ZAGREB, MLINOVI 154A; rođ.24.01.1955.; OIB: 15133340878; M
  • 4.BORISRUŽIĆ; ZAGREB, ŠESTINSKA CESTA 7; rođ. 04.07.1960.; OIB: 71368211119; M
  • 5.MARKO JAGUŠT; ZAGREB, ŠESTINSKI PRILAZ 10;rođ.24.04.1975.; OIB: 57900717510;M
  • 6.JURICA PLUKAVEC; ZAGREB, PIROVEC GORNJI 26;rođ.31.03.1995.; OIB:92445307846; M
  • 7.MIRA JAGUŠT; ZAGREB, ŠESTINSKI PRILAZ 10; rođ.15.01.1953.; OIB: 21695277800; Ž

7. VESNA ŠKARE OŽBOLT –  NEZAVISNA LISTA –  VESNA ŠKARE OŽBOLT-NL

Nositelj liste: MARIJAN BENKO

  • 1.MARIJAN BENKO; ZAGREB, ŠESTINSKI KRALJEVEC 19; rođ.22.01.1966.; OIB: 72986362635; M
  • 2.TOMISLAV BENKO; ZAGREB, BENKOV PUT 4; rođ.19.01.1971.; OIB: 14837171033; M
  • 3.MIRJANA OŽBOLT; ZAGREB, ŠESTINSKI PRILAZ 6; rođ.04.01.1940.; OIB: 10609635099; Ž
  • 4.DINKO RADALJ; ZAGREB, ŠESTINSKI PRILAZ 38; rođ. 01.06.1956.; OIB: 51779858271;M
  • 5.SINIŠA GRANATIR; ZAGREB, ŠESTINSKI KRALJEVEC 21; rođ.15.09.1980.; OIB: 83655070978; M
  • 6.MIRKO BENKO; ZAGREB, ŠUŠNJEVEC 16; rođ. 04.05.1939.; OIB: 42734092789; M
  • 7.VLASTA BENKO; ZAGREB, ŠESTINSKI KRALJEVAC 19; rođ. 05.03.1965.; OIB: 65366375313;

GRADSKA ČETVRT PODSLJEME

Listu kandidata pogledajte ovdje zbog duljine.

error: Sadržaj je možda zaštićen!